Zahájení školního roku

Zahájení školního roku

Vážení rodiče a milí studenti

Srdečně Vás zvu na zahájení nového školního roku 2020–2021 dne 4. září v 17 hodin v zasedací místnosti Zkušebny Dejvického divadla na Lotyšském náměstí, Praha 6 – Dejvice. Je to neuvěřitelný půlrok, co jsme se nesetkávali na baletním sále z důvodu epidemie koronaviru.

Věřím, že jste toto nemilé období prožili ve zdraví a že budete mít i v novém školním roce chuť pokračovat v baletu. Mohu Vás ujistit, že se na Vás těším a že určitě na baletním sále najdeme zajímavé podněty, které podpoří Váš zájem o taneční umění ve spojení s hudbou.

Vaše PhDr. Jana Eriksson Tomanová
ředitelka školy

Zkušebna Dejvického divadla na Lotyšském náměstí, Praha 6 – Dejvice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Načítání...