V taneční škole na hodinách baletu v září opět na viděnou

ballet

Vážení rodiče, milí studenti, vážení přátelé a příznivci Taneční školy Jany Tomanové

Období koronavirové, které prožíváme již 2 měsíce, se pomalu ve své intenzivní části chýlí ke konci, ale bohužel, podmínky, které je nutno splnit, nám nedovolují, abychom mohli naplno zahájit výuku baletu, gymnastiky a moderního tance v baletním studiu. Věřte mi, že je mi to upřímně líto.

Velice na Vás na všechny myslím a věřím, že se po prázdninách všichni sejdeme. Užijte si prázdniny, které ve Vás nabudí novou energii a chuť chodit do školy a také do baletu.

Po dobu nuceného volna nezahálíme a spolu se svými spolupracovnicemi Lenkou a Broniou pro Vás připravujeme ten nejlepší program ve výuce baletu, gymnastiky, lidových tanců, moderního tance a workshopů. Věříme, že Vás program zaujme a vrátí Vás k Vašemu milovanému zájmu, který se jmenuje „TANEC“.

Budu se těšit na všechny studenty, jejich rodiče, další příznivce a potenciální zájemce o studium v taneční škole. Všichni se sejdeme 4. září 2020 v zasedací místnosti Zkušebny Dejvického divadla, Lotyšské náměstí Praha 6 – Dejvice.

Pro příznivce naší školy nově nabízíme i speciální bonusy. Například volný vstup na naší prosincovou Vánoční besídku, na které se představí všichni studenti školy, zvýhodněné vstupenky na školní představení, nebo slevu na platbu školného. Tyto výhody získáte, když si stáhnete Vstupenku do tanečního světa.

Přeji Vám všem mnoho zdraví, pohody, a hlavně se nebojte a užívejte si toho krásného počasí, které přichází. Musíme s tím koronavirem skoncovat a nedopustit, aby ovládal naše životy. Všechno dobré Vám všem i Vašim rodinám.

Zdraví Vás
PhDr. Jana Eriksson Tomanová, ředitelka školy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Načítání...