On-line výuka baletu

online výuka baletu

Vážení rodiče, studenti, milí přátelé!

Ozývám se Vám s myšlenkou na Vaše děti, abych Vám oznámila, jakým způsobem budeme praktikovat výuku baletu.

Bohužel, jiná možnost než výuka “on-line” není v této složité době možná. Není to nic nového jak pro Vaše děti – školní výuka, tak pro všechny studenty baletu na celém světě. Studenti i jejich rodiče vědí, že tak těžká disciplína jako je balet, potřebuje neustálý trénink a zdokonalování dovedností.

On-line výuka baletu bude probíhat pomocí aplikace “Zoom meeting“. Vyučovací hodiny budou každý pátek od 13. listopadu, podle rozvrhu, na který jste zvyklí:

14.30 – 15.35 hod – přípravka baletu
15.45 – 17.00 hod – mírně pokročilí, balet
17.15 – 18.30 hod – pokročilí, balet

Budu se těšit, pokud budete mít možnost Vaše děti do tohoto vyučovacího procesu zapojit. On-line výuka baletu bude prospěšná nejen pro jejich dobrou fyzickou kondici, ale i pro upevňování jejich baletní techniky.

Věřím, že se děti co nejdříve vrátí do školních lavic a v ten moment budou otevřena všechna baletní studia – i to naše!

Přeji Vám pevné zdraví a těším se na Vás.

Aplikace Zoom meetings ke stažení z Google play.