Koronavirus – informace

Vážení rodiče a milí studenti!

Na základě výnosu vlády ČR v souvislosti s nákazou koronaviru Vám oznamuji, že v letošním školním roce 2019–2020 nemůžeme výuku baletu a moderního tance vyučovat na baletním sále. Hygienické a zdravotní podmínky to nedovolují.

Jsme v situaci, kterou bychom si dříve nedovedli představit.

Je však důležité, abychom pro sebe, své děti a své blízké dodržovali tu nejlepší ochranu pro výsledné zdraví a návrat do normálního stavu, tzn. do škol a též na aktivity, které máme rádi.

Myslím na Vás na všechny a budu se moc těšit, že se po prázdninách, v září 2020 sejdeme všichni ve zdraví a v plné síle na baletním sále ve Zkušebně D.D.- vstup z Lotyšského náměstí, Praha 6 – Dejvice.

Zahajovací schůzka rodičů a přátel školy se bude konat v pátek 4. září 2020 v 17.00 hod v zasedací místnosti zkušebny Dejvického divadla.

Srdečně zvu všechny rodiče a příznivce tanečního umění.

Přeji Vám všem pevné zdraví, odvahu a pozitivní přístup ke všemu, co nyní zažíváme.

Hlavu vzhůru!

Zdraví Vás